Α' ΕΠΣΚ: Μακεδονικός Φούφα - Μακεδονικός Κοζάνης 1-0 (1η)_13/09/2014

Δύσκολα λύγισε ο γηπεδούχος Μακεδονικός Φούφα την αντίσταση του συνονόματου Μακεδονικού Κοζάνης (φωτο - βίντεο)

Ο Μακεδονικός Φούφα, ένα πολύ δυνατό σύνολο που έχει υψηλές βλέψεις φέτος , πέτυχε δύσκολη νίκη 1-0 επί του συνονόματου του Μακεδονικού Κοζάνης .ξεκινώντας με το δεξί τις υποχρεώσεις του στο πρωτάθλημα της Α΄ κατηγορίας.
Το παιχνίδι ήταν καλό ποιοτικά με τις δύο ομάδες να προσπαθούν για το καλύτερο.
φωτο του αγώνα
βίντεο του αγώνα

Η συναυλία του ΡΕΜΟΥ σήμερα το βράδυ θα γινόταν ΚΑΝΟΝΙΚΑ εάν δε μας τα χάλαγε ο καιρός ! 8/09/2014

Την Τετάρτη 10/9 την ίδια ώρα ραντεβού στο ΔΑΚ!

Η συναυλία του ΡΕΜΟΥ σήμερα το βράδυ θα γινόταν ΚΑΝΟΝΙΚΑ εάν δε μας τα χάλαγε ο καιρός ! ... μεταφέρεται για την Τετάρτη 10 Σεπτεμβρίου την ίδια ώρα στο Δημοτικό Στάδιο Κοζάνης ... να είστε όλοι εκεί !!!

Η συναυλία του ΡΕΜΟΥ σήμερα το βράδυ θα γίνει ΚΑΝΟΝΙΚΑ! 8/09/2014

Η εξέδρα είναι έτοιμη ....

Κύπελλο ΕΠΣ Κοζάνης 2014 – 2015 β΄φάση: Λύγισε το Μακεδονικό και πήρε την πρόκριση το Βόιο 6/09/2014

Ακ. Βοΐου – Μακεδονικός Κοζάνης 2-1

Εντυπωσιακό το Βόιο στο πρώτο ημίχρονο, ιδίως στο πρώτο 25λεπτο πήρε νίκη πρόκριση απέναντι στον Μακεδονικό με σκορ 2-1.
Οι γηπεδούχοι πολύ καλοί στο α΄ μέρος είχαν τον έλεγχο εκμεταλλεύτηκαν στο ακέραιο το μουδιασμένο ξεκίνημα των φιλοξενούμενων πέτυχαν ένα γκολ, στο 8΄με κεφαλιά του Δονούλη, ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Paturri , έχασαν ευκαιρίες και τους ακυρώθηκε ένα γκολ ως οφσάιτ .